FAQ - Najczęściej zadawane pytania.

  1. Jak dołączyć do ligi? Wejdź w zakładkę "Sklepik" wybierz ligę i kliknij "kup".
  2. Jak stworzyć grupę? Wejdź w zakładkę "Grupy" kliknij Stwórz grupę. Wpisz nazwę i krótki opis, następnie uzupełnij CAPTCHA i kliknij "Utwórz".
  3. Chcesz zgłosić jakiś błąd, problem? Wejdź w zakładkę "Forum" i napisz nowy temat w dziale "Błędy".
  4. Chcesz zaprosić znajomego? Znajdź jego profil za pomocą okna "Wyszukaj", podejrzyj jego profil i następnie kliknij "Dodaj znajomego".
  5. Kupiłeś ligę i chcesz wytypować wyniki spotkania? Wejdź w zakładkę "Liga" po lewej kliknij "Typuj kolejkę/event" w "dostępne ligi" wybierz ligę i następnie wprowadź wynik meczu, który chcesz wytypować. Zaakcpetuj wypełniająć kod captcha i gotowe.
  6. Jak skutecznie i w prosty sposób komunikować się ze znajomymi na naszym portalu? Wejdź w zakładkę "Grupy" po lewej stronie wybierz grupę, w której się znajdujesz, na dole znajdziesz Chat gdzie możesz komunikować się ze znajomymi.
  7. Jak się wylogować z typki.pl? W prawym górnym rogu po prawej stronie od Awatara znajdziesz prostokąt ze strzałką. Wystarczy w niego kliknąć i się wylogować.
  8. Jak zmienić Awatara? Wejdź w swój profil, kliknij niebieski prostokąt "zmień awatara" wybierz  i kliknij "wybierz awatar".